FREESKI TEST OPEN 2011 - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - Registrace - Registrace - FREESKI TEST OPEN 2011 - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - Program SNOWtour - Program - Domů - Co přiveze Hudy k otestování - Novinky - Hlavní program - AVALANCHE CAMPS - Lavinový kurz BASIC - Fotky a videa ze SNOWfestu - Multimedia - Domů - Jablonec Jibbing Jam – freeski contest & show & party - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - SNOWfest 2012 – začínáme - Novinky - Japan SNOWfest 2016 - registrace zahájena - Novinky - Domů - Kontakt - Kontakt - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - Video z Hudy SNOWfestu 2013 je tady! - Novinky - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - SNOWfest 2017 – Andermatt – Sedrun - Fotky a videa ze SNOWfestu - Multimedia - Rejdický O2 Extra Snowpark - O2 Extra Park - Testování lyží K2 v Söldenu - Novinky - HUDY SNOWfest 2013 pohledem horského vůdce - Novinky - Co přiveze Hudy k otestování - Novinky - AVALANCHE CAMPS - Lavinový kurz BASIC - Hlavní program - SNOWfest 2017 se uskuteční ve švýcarském Andermattu! - Novinky - Domů - CONTACT - Scott Czech Ride - BigMountain competition in Lenzerheide

FREESKI TEST OPEN 2011

Pohodový víkend s parkovými lyžemi na nohou a freeskiingem obecně, pod heslem:

„Freeskiing je zábavný, dostupný a vhodný (téměř) pro každého."

O freestylových lyžích to platí dvojnásob!

5. – 6. 2. 2011 v Peci pod Sněžkou

TEST PARKOVÝCH A ALL-MOUNTAIN/FREERIDE LYŽÍ

Chcete si vybrat nové lyže? Každý příchozí si bude moci vyzkoušet lyže s "ohnutou patkou" (twintip) a třeba poprvé v životě jízdu na switch (pozpátku) nebo si jen tak zajezdit na jiných lyžích, než jaké proháněl dosud. Předpokládáme, že pro vás budeme mít připraveno několik desítek párů lyží od deseti až patnácti značek (podrobný seznam brzy zveřejníme). O lyže i o vás se na místě postará parta freeskierů z Nové školy lyžování, freeski shopu RIDENTITY a českých freeskiingových médií, časopisu FREESKI a portálů Freeskiing.cz a Freeride.cz.

O co tedy půjde?

Během dvou dnů si budete moci zdarma půjčit parkové lyže a freeski univerzálky, tedy lyže, které jsou vhodné pro české kopce a podmínky a povozit se na nich, abyste zjistili, co takové lyže umí nebo si rovnou vybrali vhodný model pro vaše potřeby.

  • Testování lyží freestylových a freeridových lyží (2 doklady totožnosti + vaše lyže a 200 Kč jako záloha)
  • Škola triků pro začátečníky
  • Škola lyžování
  • Bar, grilování, DJ
  • Sleva na skipas

Účast v lyžařské škole a škole triků pro registrované účastníky zdarma!

Zúčastněné značky:

Další značky budeme postupně přidávat...

Sleva na skipas a jiné výhody

Pro registrované účastníky chystáme účast na lyžařských workshopech zdarma, dárky od organizártorů a partnerů a pro prvních 100 registrovaných 30% slevu na denní skipas! Detailní informace zveřejníme během pár dnů.

Registrace: zde

Koučing

K tomu se vám (všem, kdo si půjčí lyže) budou věnovat instruktoři z Nové školy lyžování a lyžařské školy Happy Hill. Pomohou s výukou či pilováním triků nebo vám prostě jen pomohou poopravit vaši lyžařskou techniku.

Nový snowpark

Jistě jste zaznamenali, že se v Peci pod Sněžkou dějou změny, které přinesou další zlepšení snowparku. K2 freestylepark spolu s výše popsanými lákadly bude zajisté také pádným důvodem pro návštěvu Pece!

Nejen v parku, ale i na sjezdovce se profi instruktoři pokusí dokázat, že parkové lyže a freeskiing jako sport je zábavný a lze jej provozovat rekreačně. Předvedou, že triky z kategorie "jednoduché" se může naučit během jednoho odpoledne téměř každý.

Přijeďte do Pece pod Sněžkou poznat trochu jiné lyžování!

 

Partneři FREESKItest Open:

Ski Pec, FREESKI, Freeride.cz/ski, Freeskiing.cz, Ridentity, Nová škola lyžování, lyžařská škola Happy Hill, Acrobat Park

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Ilustrační foto, lyžař: Pepe Kalenský, foto: Luboš Sušila, Hintertux Photosession 2008

Ilustrační foto, lyžař: Pajo Kuric, foto: Luboš Sušila, The North Face Ski Challenge 2009, Val Thorens

-